Clan Butterflies Hunters

Call Of Duty 4, Call of Duty 2, Counter Strike, Day of Defeat, Titan Quest a mnoho dalších

COD4 - perky

Perk 1:

Bomb squad:: (bombové komado)
Tento bonus umožňuje detekovat výbušniny nastražené na mapě. Toto je velmi užitečná záležitost, pokud hrajete proti lidem, kteří mají rádi bomby a kladou C4ky a claymores. Bonus the Bomb squad je odemknut na úrovni 14 - Staff Sergeant

C4 Explosives x2 (C4 výbušniny):
Bonus C4 Explosives umožňuje odpálit dvě C4 trhaviny dálkově spouštěcím tlačítkem, nebo pokud používáte primární zbraň, můžete je odpálit dvojitým kliknutím na tlačítko střelby. S některými zbraněmi je to poněkud těžkopádné, ale záleží na každém jak na to kouká. V CoD 4 nejsou žádné dalekohledy, takže se ujistěte, že znáte pozici nepřátel, před tím než jednotlivé C4ky položíte, proto v některých mapách přijdou vhod brýle na noční vidění. C4 Explosives jsou odemknuty jakmile odemknete Demolition Class - úroveň 2, Private

Claymore x2 (speciální miny)
Claymores jsou v podstatě miny, které je možné umístit ve hře, tak aby detonovaly pokud je nepřítel v dosahu. Svazky claymores využívají světelné senzory, a předtím než se k nim přiblížíte tak si jich na zlomek sekundy všimnete. Výbuch je poměrně směrový, takže nejsou moc praktické pro situace, kde by jste použili běžné miny. Tento bonus je odemknut od samého začátku hry.

RPG -7 x2
Tento bonus dává možnost dvou střel země-vzduch, které jsou hlavně vhodné pro sestřelení nepřátelských vrtulníků, či k zničení dalších zničitelných objektů jako aut, částí vybavení budov a nepřátelských vojáků!

Special Grenades x3 (speciální granáty)
 Tento Perk vám dává  možnost třech speciálních granátů oproti jednomu standardnímu. Proč zrovna tento? No, pokud jej zkombinuji s omračujícím granátem, radarem a s informací "x", že jsi někoho zasáhl a je to skvělý způsob jak zjistit, kde lidé jsou, a prostě je najít a podříznout, i pokud jste od nich hodně daleko. Bonus speciální granáty je k dispozici od začátku.

Frag x3  (tříštivé granáty)
Bonus Frag x3 poskytuje tři tříštivé granáty oproti jednomu.Tento bonus je odemknut v 41lvl.I

Bandolier, bandoleer (32) (náramenní pás s náboji)
Bonus Bandolier přidává mnohem víc nábojů do zásobníku.. Pokud rádi lítáte po mapě a kropíte co se pohne, musíte to učitě zkusit. Bonus bandolier je odemknut na úrovni 32 - Captain I.

Perk 2:

Juggernaut (Juggernaut - mýtická postava)
Bonus Juggernaut vám zveden zdraví. Je to dobré při rychlých akcí, protože do vás soupeř nedokáže vypráskat tolik munice, co vy do něj. V praxi to vypadá asi takto.Soupeř: tatata --vy nic jenom budete knučet jak dobytci, ale žijete. Vy: tatata -- soupeř u ledu.  Jak vás tedy dostat? Toť otázka. Je to jednoduché .....tatatatatatatatatatata a ještě jednou tak.

Sleight of Hand (20) (šikovná ruka)
Sleight of Hand bonus vám umožní přebíjení zbraní daleko rychleji. Tento bonus je vhodný hlavně pro brokovnice nebo uživatele zbraně SAW, ale zrovna tak pro kohokoli jiného, kdo si tento bonus vybere. Sleight of hand je odemknut na úrovni 20 - Master Sergeant I

Stopping Power (brzdná síla)
Stopping Power dá vaší zbrani energii a zvyšuje účinost vaší braně. SP je dobrý například u rychlopalných zbraní jako je AK-47su,Škorpík či mini-uzi. Tyto zbraně jsou totiž rychlé a s SP velmi nebezpečné.

UAV Jammer (11) (rušička radaru)
Bonus UAV Jammer vám zajistí, že nebute vidět na radaru, přestože střílíte. Tento bonus je vhodný proti ostříleným hráčům, kteří sledují radar jako ostříži a již znají všechny schovávačky. Silně doporučuji použít tento bonus se setem Dead Silence(viz popis dále) a nožem. UAV Jammer je odemknut na úrovni 11, Sergeant I

Sonic Boom (aerodynamický třesk)
Bonus Sonic Boom přidává vašim výbuchům rozsah a větší sílu. Tento bonus je odemknut hned od začátku.

Overkill (38) (nadměrná ničivá síla)
Jednoduše nejlepší bonus ve hře. Overkill vám umožňuje nést dvě primární zbraně najednou, na primární a sekundární pozici. V praxi to znamená, že si můžete splnit sen býti zároveň sniperem, ale taky střelcem z brokovnice. Jednoduše na místo pozice pro pistoli vložíte jakoukoli druhou primární zbraň. Je to skvělé i proto, že můžete změnit zbraň rychleji než nabijete. Jednoduše to otevírá možnost střídat zbraně typově na krátkou vzdálenost a na dlouho vzdálenost.PS: Bacha na Stepanova, v ruce M60 , 100 nábojů, na zádech RPD a dalších 100 nábojů. Odemkne se na úrovni 38, Lieutenant Colonel

Double Tap (29) (dvojitý kohoutek)
Bonus Double Tap zvyšuje rychlost střelby vaší zbraně. Pomáhá vyrovnat nevýhodu pomalé kadence zbraní, a ze braní jako např. M16 dělá zbraň mnohem lepší.  Bonus Double Tap se odemkne na úrovni 29 - 1st Lieutenat I.

Perk 3:

Extreme Conditioning (extrémní kondice)
Tento bonus vám umožní sprintovat po mnohem delší dobu  než standardně, a je vhodný na mapy, kde se potřebujete na určitý bod dostat rychleji než ostatní, nebo když potřebujete někomu utéct. Doba, po kterou můžete sprintovat, je přibližně dvakrát delší než je normál. Tento bonus je odmeknut již na startu.

Steady Aim (stabilní míření)
Bonus Steady Aim umožňuje lepší míření, pokud nepoužíváte ironsight, nebo jiná mířidla. Když v CoD4 běháte, vaše hlava a tělo se pohupuje a hýbe a ovlivňuje tak vaše míření více než v předchozích hrách CoD. Tento bonus obnovuje stabilitu, která fungovala v předchozích CoD hrách a umožnuje tak snažší míření při pohybu. Bonus je již odemknut na začátku hry.

Last Stand (8) (poslední vzdor)
Bonus Last stand vám dá šanci zastřelit osobu, která tě zabila, svoji pistolí. Tento bonus může být užitečný na serverech plných začátečníků, ale hráči si rychle zvykají na to dorazit lidi stylem z podsvětí, neboť mnoho nováčků ve hře tento bonus používá. Bonus Last Stand je odemknut na úrovni Corporal II (8).

Deep Impact (hluboký náraz, dopad, účinek)
Mnoho zbraní v CoD4 může nyní střílet skrz věci jako krabice, vlnitou ocel a slabé zdi. Bonus Deep impact tuto možnost zvýrazňuje, ale zároveň dává slabším zbraním trochu posílení.. Deep imact je odemknut na začátku hry.

Dead Silence (44) (smrtelné ticho)
 Dead silence vás virtuálně ztiší, takže lidé neslyší vrzání podlahových prken když se k nim ze zadu blížíte a chcete je podříznout nebo prostě zastřelit. Dead silence je odemknut na úrovni 44, Brigadier General

Iron Lungs (26) (železné plíce)
Bonus Iron Lungs je zajímavý. Celá třída odstřelovačů se trochu rozvířila mezi fanoušky CoD, protože v CoD4 je mnohem těžší odstřelovat . Tento bonus vám umožní zadržet dech delší dobu, čímž umožní delší dobu stabilnější zamíření. Bylo mi řečeno, že skutečným trikem v odstřelování v CoD4, je používat tento bonus, pak prý trefíte svou oběť pokaždé. Jednoznačně stojí za to vyzkoušet tento bonus s Barretou kalibr 50. Iron Lungs je odemknut na úrovni 26 - 2nd Lieutenant I.

Eavesdrop (35) (tajný odposlech)
Eavesdrop je zajímavý bonus - umožňuje naslouchat nepřátelskému tlachání při boji. Eavesdrop je skvělý nástroj proti těm, kteří používají různé stealthové bonusy, které je dělají těžko najditelné na mapě a na radaru.Tento bonus je odemknut na úrovni 35, Major I, těsně před Dead silence bonusem.

Martyrdom (17) (Mučednická smrt)
Martyrdom je jeden z nejoblíbenějších bonusů, ale zároveň jeden z nejotravnějších. Tento bonus nechá  hráče, který byl právě zabit upustit odjištěný granát, který samozřejmě zabije kohokoliv, kdo je nablízku. Tento bonus donutí hráče sprintovat od každého zastřeleného a nebo jej donutí střílet do ležícího hráče, jen pro jistotu, co kdyby měl bonus Last stand místo tohoto. Stejně tak si dejte pozor na to, pokud váš týmový kolega zabije protivníka v místnosti, oba se budete snažit uprchnout dveřmi, aby jste se ve dveřích nesrazili. Nakonec pokud to jde, zkuste upuštěný a odjištěný vzít do ruky a hodit zpět na jiného nepřítele. Bonus Martyrdom je odemknut na úrovni 17 - Gunnery Sergeant I.

A konečně kompletní přehled hodností v CoD4, s jednotlivými úrovněmi.
Úroveň  Hodnost
--------------------------------------------------------------------
1-3  Private (Vojín)
4-6  Lance Corporal (Svobodník)
7-9  Corporal (Desátník)
10-12  Sergeant (Četař,seržant)
13-15  Staff Sergeant (Rotný)
16-18  Gunnery Sergeant (Rotmistr lodního dělostřelectva)
19-21  Master Sergeant (Vrchní rotmistr)
22-24  Master Gunnery Sergeant (Poddůstojník lodního dělostřelectva)
25-27  2nd Lieutenant (poručík, podporučík)
28-30  1rst Lieutenant (nadporučík)
31-33  Captain (Kapitán)
34-36  Major (Major)
37-39  Lieutenant Colonel (Podplukovník)
40-42  Colonel (Plukovník)
43-45  Brigadier General (Brigádní generál)
46-48  Major General (Generálmajor)
49-51  Lieutenant General (Generálporučík)
52-54  General (Generál)
55  Comander (Vojevůdce, hlavní velitel)


zdroj: www.game.pb.cz

 
Toto je limitovaná edice, která nevlastní žádná prává. Zde se může všechno.